Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 21 cze 2018, o 05:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2012, o 17:40 

zalety: wszystkie firmy sa kiepskie. plus to najlepsza z nich
wady: -olewanie starych klientow
-'konsultanci biznesowi'
-usługa iplus
-
opinia: 8 lat temu sprzedawalem aktywacje do telefonow - sprzedalem ich kilka tys we wszystkich 3 owczesnych sieciach (idea,plus,era). korzystalem tez osobiscie z usług wszystkich 3 operatorow.

Z idei (orange) wycofalem sie gdy od pani w BOKu usłuszałem "czego pan kur*a jeszcze ode mnie potrzebuje"

ere olałem za naciąganie na rachunkach (sms do zagranicznych sieci, ktorych nigdy nie wyslalem) i totalne olewanie klientow.

z plusa korzystam nadal i pewnie niepredko zmienie te siec.

mam chyba 9 aktywacji na moje firmy.

od ok 2 lat a ostatnio szczgólnie:
- fatalna, coraz gorsza jakosc połączeń - zrywanie połaczenia, cisza w słuchawce mimo pełnego zasiegu obu stron rozmowy

- beznadziejna obsługa 'osobistych konsultantów biznesowych'. nie znaja oni produktow, nie potrafia niczgo doradzic (oprocz sprzedazy nowych aktywacji - ale i tak pomyla konto kleinta), popełniają liczne błedy, a termin wyegzekwowania czegokolwiek od nich - to kwestia TYGODNI.

- połaczenia iplusa w mniejszych miejscowosciach to np. 0,2 kB / sek :)

- o tym, ze moge zakupic w promocji nowy telefon musze sam zadbac i o to WALCZYC! przez 10 lat NIKT NIGDY do mnie nie zadzwonil (ani nie skontaltowal sie w inny sposob), ze konczy mi sie okres umowy i moge cos zmienic. Jedyne telefony od plusa to dział windykacji. A sama wymiana telefonu (w moim przepadku tylko prze ' konsultanta' trwa w nieskonczonosc )

- przenoszenie nr z innej sieci do plusa - fatalne z winy polkomtela !

- to ze plus jest podobno najdrozszy mniej mnie interesuje, ale jakosc usłud i obsługi SPADA !!!

PostNapisane: 15 lip 2013, o 19:56 

To że jakość usług w Plusie spada widać na bardzo wyraźnie. Ja też całe lata korzystałem z ich oferty lecz od grudnia zeszłego roku to była już katorga. Złapać zasięg u mnie w domu to był jakiś cud, by wysłać SMS musiałem wyjść z domu i tak nie miałem pewności że uda mi się to zrobić. Lata całe korzystałem z tej sieci byłem wierny, na ceny zbyt nie patrzyłem, lecz gdy rozmowy stały się niemożliwe byłem zmuszony zmienić operatora i wybrałem play. Co dziwne karta z play łapie mi głównie zasięg z nadajnika z plusa czego ich karta nie potrafiła zdziałać.

Strefa czasowa: UTC + 1