Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 21 lip 2018, o 08:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: PLUS OPINIA.
PostNapisane: 9 lis 2012, o 19:18 

zalety: Firma z długoletnim doświadczeniem. Solidna. Brak kłopotów technicznych.
wady: Droga. Niedbanie o "starego" klienta. Skomplikowany system abonamentów.
opinia: Jestem abonentem Plusa od 10 lat. Przez większość tego czasu byłem zadowolony. Pewność połączeń, duża ilość umów roamingowych, nowoczesne telefony. Jednak od paru lat jest to udziałem i innych firm -- ta zaleta więc przestała wyróżniać Plusa. Co zostało? Niewiele. Koszmarnie skomplikowane systemy rozliczeń (do każdej sieci inna stawka, czasami też inna ze względu na porę dnia i dzień tygodnia). Jestem człowiekiem zajętym. Nie mam czasu przeglądać stron WWW i wyszukiwać najlepszych dla mnie opcji abonamentu. A pomimo, że -- jako "stary" i wierny klient -- powinienem być traktowany szczególnie dobrze, nikt do mnie z Plusa nie zadzwoni i nie przedstawi nowej, korzystnej oferty. Nikt nawet nie zawiadomi mnie, że skończył sie okres poprzedniej umowy i przysługuje mi, np., nowy telefon. Żadnej promocji "za wysługę lat" -- nic. Być może gdybym poszedł do salonu firmy i odstał 2-godzinną kolejkę, to dowiedziałbym sie, o jakichś interesujących mnie zniżkach itp. Ale prosił się nie będę (że o kolejce nie wspomnę)... Ponadto Plus ma w tej chwili najwyższe ceny na rynku. I jeszcze jedno. Program lojalnościowy. Nazbierałem pokaźną liczbę punktów, gdy chciałem zamienić ją na któryś z "prezentów", okazało się, że niczego "akurat" nie ma. Jedyne dostępne to "bezpłatne" minuty lub SMS-y. Przenoszę się więc do innej firmy. Też będę dla nich nieważnym klientem, ale przynajmniej mniej zapłacę.

PostNapisane: 16 lis 2012, o 01:15 

No ale od niedawna dużo zaczęło się zmieniać w sieci Plus. Jest nowa oferta abonamentowa z telefonami i "tylko sim". Powstały oferty dedykowane do usługi przeniesienia numeru. Są też nowe oferty na mobilny internet. Ostatnie propozycje cenowe Plusa wręcz zaskakują i są chyba najbardziej korzystne na rynku usług telekomunikacyjnych. Można powiedzieć , że Plus przejął inicjatywę i będzie ciekawiej.

PostNapisane: 20 maja 2013, o 09:06 

Ja korzystam z Plusa od 10 lat, i jestem zadowolony.
Dla mnie liczy się też jakość, w plusie jest super :-)

PostNapisane: 18 paź 2013, o 08:52 

Z tym niedbaniem o starego klienta to święta prawda. Sam mam plusa od dobrych paru lat i właściwie nic extra z tego tytułu mi nigdy nie przyszło. Promocje mam te same co wszyscy, ceny również.

PostNapisane: 25 lis 2013, o 12:34 

Korzystam z plusa na kartę a moja dziewczyna ma abonament w tej sieci od paru lat

Ja: Jako, że korzystam z karty w plusie, jestem nawet zadowolony pod paroma względami. Doładowanie 50zł starcza spokojnie na 3 miesiące i dobre oferty mam, takie jak internet za 7zl na miesiąc czy za 5zł darmowe minut i sms bez limitu do 1 numeru. Jednakże ceny ss lub minut do innych sieci są drogie a operator potrafi wcisnąć także ofertę, która jest inna w rzeczywistości. Tak miałem z internetem, gdzie powiedzieli mi, że jest bez limitu a po 2 dniach okazało się, że jednak jest limit i go mocno przekroczyłem

Moja dziewczyna: Od paru lat posiada u nich abonament i jest mocno zawiedziona. Po pierwsze, duże ceny sms czy minut do wszystkich, które wzrosły bez jej wiedzy i zawsze ma przez to przekroczony abonament. Następnie pakiety, które włączyli bez jej wiedzy i okazało się to dopiero przy rachunkach. Był to pakiet poczty głosowej, która pobierała pieniądze bez jej wiedzy i tak przekroczyła swój rachunek o ponad 30zł a plus tłumaczył się, że nie wie o co chodzi..

Strefa czasowa: UTC + 1