Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 14 gru 2017, o 03:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sie 2015, o 08:25 

Witam. Nie wiem czy jestem ślepy czy nie ale nie potrafię znaleźć na stronie firmowej plusa informacji o tym jak wylączyć pocztę głosową...Przeszedłem ostatnio do tej sieci. W poprzedniej nie mialem włączonej poczty.Nie jest mi to wcale do szczęścia potrzebne i chciałbym się tego pozbyc.Czy możcie mi tutaj napisać jak?

PostNapisane: 3 sie 2015, o 09:43 

Tutaj masz wszystko podane:
http://www.comperia.pl/telekomunikacja/ ... lusie.html

Zajęło mi to raptem kilkanaście sekund :P Możesz tam wyłączyć to za pomocą smsa ale również na swoim koncie online ( z tym,ze musisz mieć zarejestrowany numer w salonie, sam obecnie mam i jest to wygodne bo na koncie zmieniasz sobie bez problemu usługi jakie Ci pasują a jakie nie...).
Swoją drogą czemu usuwasz pocztę? Moim zdaniem przydatna sprawa.

PostNapisane: 3 sie 2015, o 10:59 

Wielkie dzięki, już się tego pozbyłem. Obecnie mam telefon Nokia 830 a tam przycisk do poczty jest w bardzo głupim miejscu tak wiec bardzo łatwo jest się po prostu wbić na pocztę .Czasami z kieszeni słyszę jak coś mi tam rozmawia.A ktoś kto będzie chciał sie ze mną skontaktować to po prostu albo zadzwoni ponownie albo napisze smsa ,że ma do mnie jakąś sprawę.

PostNapisane: 3 sie 2015, o 11:24 

Załóż sobie najlepiej konto w plusie.Nie wiem czemu jeszcze tego nie masz ale jest to wygodne.Wszystko możesz sobie załatwić z komputera. Nie musisz nigdzie się wybierać. Tyle,ze musisz sobie zarejestrować kartę w salonie.

Ja równiez nie mam poczty głosowej w swojej taryfie.Niby jest to oferta, ktora ma pomagać ale tak naprawdę to jedynie szkodzi.

PostNapisane: 4 sie 2015, o 06:56 

Oni zwykle włączają pocztę głosową ponieważ na tym zarabiają. Przecież ten kto się nagrywa płaci za to pieniądze.Jeśli odbiera sie pocztę to również płaci się za to pieniądze. Dla sieci jest to czysty zysk. Tyle dobrze,ze w Plusie stosunkowo łatwo taką poczatę wyłączyć . Wysyląsz smsa i po problemie.

PostNapisane: 5 sie 2015, o 08:38 

Każdy ma inne zdanie na ten temat. Dla jednego poczta głosowa bedzie głupotą, dla drugiego będzie przydatna. Trzeba samemu się zdecydować co jest najlepsze. NIemniej zgadzam się z jednym. Nie powinni wlączać jej na samym początku.Jeśli ktoś chce to sobie sam włączy.

Strefa czasowa: UTC + 1