Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 18 paź 2018, o 04:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lip 2013, o 10:44 

Takie pytanie kto używa jakiej sieci i dlaczego :) ? Argumenty za i przeciw mile widziane

PostNapisane: 24 lip 2013, o 08:42 

Jestem użytkownikiem plusa od wielu lat lecz cały czas używam oferty na kartę, lecz to już najprawdopodobniej się zmieni niedługo.
Zalety
- Na tą chwilę tak naprawdę nie widzę kiedyś powiedziałbym większość znajomych w plusie, tanie rozmowy do nich lecz dzis prawie nikogo nie mam już.
Wady
- U mnie w miejscowości brak zasięgu. Dzwonić i smsy pisać można tylko na dworze
- Droższe rozmowy niż u konkurencji
- Mała liczba znajomych używających plusa
- Drogie pakiety zarówno internetu jak i SMSy jak chciałem kupić dość drogo wychodziło.

PostNapisane: 27 lip 2013, o 16:41 

Niedawno po ciężkim boju skończyłem moją przygodę z siecią orange. Postanowiłem się przenieść do play. Jeśli chodzi o wady to chyba jest nią to, że wszyscy maja do nas drogo z poza sieci. A zaletą na pewno jest fakt, że my mamy bardzo tanio do reszty:)

Zresztą nie ma co porównywać z orange, gdzie po zmianach sms wewnątrz sieci jak i poza nia kosztował u mnie przynajmniej 80gr +/-

Jak już wspomniałem jestem nowym użytkownikiem tej sieci więc chwilowo więcej wad i zalet nie zauważam :mrgreen:

PostNapisane: 28 lip 2013, o 20:56 

Sieć Heyah od bardzo długo :D
Dlaczego Heyah? Na dzień dzisiejszy, sieć oferuję darmowe sms z heyah do heyah na zawsze, co jest ogromnym plusem, ponieważ często wysyłam sms. Na koszt rozmów do innych sieci również nie narzekam, bo wychodzi taniej :) Również jest możliwość kupienia pakietu minut za 1 zł do wszystkich sieci. Nie wiem, czy na dzień dzisiejszy jeszcze jest ta oferta. Bardzo, bardzo tani internet, niż w plusie, gdzie za chwilę siedzenia na necie, można pozbyć się środków z konta. Jestem w Heyah bardzo długo i nie mam zamiaru zmieniać sieci. Mam znajomych w sieci z którymi utrzymuje kontakt i to mi wystarcza, jeśli chodzi o sieć i kontaktowanie się. Z heyah sieci jestem zadowolony od bardzo dawna. Pozdrawiam.

PostNapisane: 16 wrz 2015, o 23:01 

Virgin mobile dlatego, że za 29 zł miesięcznie ma za darmo do wszystkich i 5GB internetu https://virginmobile.pl/oferta/bezlimitu . Z zasięgiem problemów nie mam, znajomi na ogół mają abonamenty z nielimitowanymi minutami także tutaj nie ma żadnego problemu.

PostNapisane: 17 lis 2015, o 03:19 

Ja mam play formuła 4.0 i jump w t-mobile. Polecam play, bo mają najszybciej nowości.
W kwestii wyboru abonamentu to warto rzucić okiem na komorkomat.pl albo inny kalkulator, wyskakują najaktualniejsze u danego operatora. Ja tak właśnie Jumpa wziąłem.

PostNapisane: 8 gru 2015, o 11:54 

A ja szukam jakiegoś rozwiązania dla studentów. Nie chcę zobowiązań. Interesuje mnie dużo minut i duży pakiet danych do wykorzystania (głównie na komórce). Możecie mi polecić coś w tym zakresie?

PostNapisane: 8 gru 2015, o 13:50 

Laurel rozumiem,zę chcesz wziąć sobie telefon w abonamencie? Jeśli tak to powinnaś uważać bo niekiedy oferty nie są takie korzystne jak Ci operatorzy mówią. Czasami lepiej jest wziąć tańszy abonament ale bez telefonu niż droższy i z telefonem.
Zerknij sobie na te porównania:
http://panwybierak.pl/oferty/telefon-komorkowy/47

Masz tutaj obecnie zestawienie ofert dla abonamentów z telefonem w pakiecie. Zainteresowała mnie samego oferta Lajt mobile. Widzę,że oferują tam również telefony . Czy ktoś z Was może posiada tam abonament?

Strefa czasowa: UTC + 1