Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 11 gru 2018, o 03:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2018, o 07:37 

Hej, zbliżają się kolejne urodziny mojej małej dziewczynki i nie wiem co jej kupić. Od dawna już ma fazę na lalki, jednak ma ich juz pokaźną kolekcje. Na pewno sama juz wszystkich nie kojarzy. Zastanawiam się czy już taki większy domek dla lalek będzie dobrym pomysłem? Nie wiem czy jest taki, który pomieści jej wszystkie lalki, ale to już miałaby jakieś urozmaicenie do swojej zabawy. Co o tym sądziecie? Czy może wgl pojść w innym kierunku?

PostNapisane: 22 paź 2018, o 15:27 

Ja zastanawialam sie jak uczcić 1 urodziny córki poza kupieniem prezentu. Trafilam na ofertę https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ Pokazałam córce i o dziwo sie mój pomysł spodobał. Stwiedziła że urodziny dla dzieci z motywem Czekoladowe Mini SPA jej koleżankom bardzo się spodobaja. Będzie duża frajda w wykonaniu samodzielnie kosmetyków z czekolady np maseczki do twarzy. Mam nadzieję że będa się dobrze bawić.

PostNapisane: 21 lis 2018, o 15:18 

Prezent dla dziecka musi być uzależniony od tego, ile maluszek ma lat. Przecież pięciolatek nie będzie się bawił czymś odpowiednim dla noworodka, prawda? I odwrotnie. My na przykład mamy w rodzinie bliźniaki, które kończą niedługo 2 latka i planujemy kupić im tutaj https://minimen.pl/ wspólny samochodzik elektryczny. Będą mieli niesamowitą frajdę.

PostNapisane: 24 lis 2018, o 13:50 

Mam dla Już niedługo Mikołajki i Świeta Bozego Narodzenia, wiec jest to czas kupowania prezentów dla rodziny,znajomych. Ze swojej strony chciałbym Wam polecic strone, na której znajdziecie zabawki dla dzieci, np. pościel dla dzieci. Co sądzicie o ich ofercie ? Czy ktos z Was skorzystał z oferty ?

PostNapisane: 29 lis 2018, o 14:21 

Ja na prezent dla dziecka wybrałabym się na zakupy tutaj https://www.taniaksiazka.pl/Prezenty Mają w ofercie prezent dla każdego z nas od małego do dużego. Przejrzyjcie sobie i dobierzcie coś odpowiedniego bo ja kupiłam swojemu synowi gry planszowe. Czuję że przypadną mu do gustu i będzie zadowolony.

Strefa czasowa: UTC + 1