Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 20 wrz 2017, o 22:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2014, o 23:42 

Witam wszystkich, ne znalazłem stosownego podforum więc piszę tutaj. jak myślicie - co zrobić z niedziałającym LTE w s4 mini? Sieć to Play. W niektórych miejscach jest zasięg, a w niektórych nie ma pełnego. Gdzie go zanieść? Ile to będzie kosztowało? Zanieść do playa czy do serwisu? Jak do serwisu to macie jakieś typy?
Zależy mi na czasie więc jak ktoś miał taki przypadek to proszę o kontakt. Może być na priv.
Uszanowanko

PostNapisane: 15 lut 2014, o 17:51 

Najlepiej zanieś do autoryzowanego serwisu, w Twoim przypadku Samsunga. Moja mama też miała kłopot z LTE telefon gubił zasięg i zaniosła do serwisu samsunga. szczerze to nie pamiętam ile kosztowała naprawa, ale jakoś niedrogo bo inaczej podejrzewam, że by mi się wbiła w pamięć. Od naprawy tel. działa bez zarzutu więc polecam się pośpieszyć i nie psuć sobie nerwów. A jak Ci zależy na czasie to bez sensu zanosić do playa, skoro oni też odsyłają do serwisów więc wszystko o wiele dłużej potrwa.
Nie napisałeś skąd jesteś więc ciężko coś polecić i trochę bez sensu strzelać w Twoją lokalizację my zanosiłyśmy tutaj: http://www.mileniummobile.com.pl/
obdzwon serwisy w okolicy i popytaj na kiedy mogą naprawić.

PostNapisane: 19 lut 2014, o 09:01 

Po pierwsze zasięg LTE jest ograniczony, tym bardziej w przypadku PLAY. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście i tracisz zasięg, to jest to wina telefonu i gwarancja. Jeżeli jest to mniejsza miejscowość i masz zasięg LTE chociaż przez jakiś czas, to jest to i tak bardzo dobry wynik.

Strefa czasowa: UTC + 1