Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 26 kwi 2018, o 08:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 gru 2013, o 11:41 

Witam bardzo serdecznie ! Chciałbym podzielić się z Wami ofertą stosunkowo nowej sieci - FM MOBILE. Na wstępie przedstawię trochę informacji o samej sieci oraz o firmie, która jest jej właścicielem.

FM Group Mobile – polski wirtualny operator telefonii komórkowej, będący własnością FM Group Mobile Sp. z o.o. Korzysta z infrastruktury Polkomtela ( co warto zaznaczyc i wyszczegolnic ). Jako nieliczny MVNO w Polsce oferuje usługi w systemie abonamentowym.

Historia sieci -
26 czerwca 2009 firma FM Group Mobile Sp. z o.o. podpisała z Polkomtelem S.A., operatorem sieci Plus, umowę o współpracy działalności mobilnego operatora telefonii komórkowej pod marką FM Group Mobile[1]. Sieć rozpoczęła działalność 6 października 2009 r.

O Samej firmie FM GROUP World -
Raport na temat wyników firm MLM w Polsce, przygotowany przez niezależną firmę InfoCredit, opublikowany przez „Network Magazyn” pokazuje, że FM Group rozwija się najszybciej w całej branży MLM w Polsce.

FM Group posiada swoje oddziały w ponad 74 krajach na całym świecie.

Z firmą współpracuje ponad 750 tysięcy dystrybutorów, z czego około 200 tysięcy działa w Polsce.

Nagrody jakie posiada firma -
Firma zdobyła 4 nagrody Gazele Biznesu za dynamiczny rozwój:

pierwsze trzy w 2010 roku
czwartą w roku 2011

W roku 2008 firma uplasowała się na pierwszym miejscu pod względem obrotów firm MLM w Polsce.

FM Mobile ostatnimi czasy wprowadziło nowa ofertę abonamentowa i 2 promocję z nią związane.

https://www.dropbox.com/s/vcjtr4dytulgkcg/porownanie.jpg

http://www.fmgroupmobile.pl/media/images/tables/slide3.png

http://www.fmgroupmobile.pl/media/images/tables/slajd4.png

Dlaczego polecam Wam tutaj ta ofertę ? Raz że jest to dobra sieć z naprawdę dobrą ofertą, a dwa, jest to związane z promocja, która polega na systemie poleceń. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z oferty, miałby pytania to proszę o kontakt na mail, który znajduje się tutaj:

kaishaku27@gmail.com

Wytłumaczę dodatkowo, na czym polegają owe "punkty" z czym to się wiąże i jakie korzyści możecie z tego mieć - a możecie i to jak widać, duże. Cena abonamentu może przełomowa na rynku nie jest, aczkolwiek łącząc ja z owymi "punktami", promocja "Studniówka" ( o których niżej ) oraz "1gr" tworzy ja bezkonkurencyjna na rynku.

Dodatkowo w/w promocje
1."Studniówka" - polecając abonament za 30zl New FM 5.0 20 lub 25 osobom, dostajemy od firmy nowego IPhone'a 5c bądź 5s do wyboru.

2."1Gr" - polecając abonament za 30zl New FM 5.0 3 osobom, mamy abonament W DOWOLNEJ KWOCIE za 1 gr przez 3 miesiące - jeżeli polecimy dalej, promocja się wydłuża rzecz jasna.

Więcej informacji przy mail/tel.
Pozdrawiam i do usłyszenia.

PostNapisane: 20 gru 2013, o 14:05 

Ciekawy post i ciekawa reklama :-) Sam podpisałem z nimi abonament, jak tylko weszła formuła 5.0 w lipcu 2012 roku - niestety tylko czekam, aż moja umowa abonamentowa dobiegnie końca i dopiero wtedy podpiszę następną :)

PostNapisane: 21 gru 2013, o 20:04 

Mam tak samo @Expert. Tylko ja mam jeszcze rok czasu trwania umowy na stara formule 5.0 i trzeba czekac... albo zebrac polecenia na '1Gr' i wykorzystac na stary abonament, co jest oczywiscie opcja lepsza ;)

Uczestniczysz rowniez w "Studniowce" ? Jak Ci idzie ?

Pozdrawiam.

PostNapisane: 23 gru 2013, o 11:13 

Obecnie traktuje FM jako sklep, gdzie robię wyłącznie zakupy, oraz korzystam z abonamentu. Jestem naprawdę zadowolony, no poza tym, że czekam na zakończenie starego abonamentu. Bardzo fajny jest mobilny internet w LTE ;)

Co jest również dobre, to, że z nimi można śmiało negocjować warunki umów - jestem ich klientem od 3 lat i płacę naprawdę duży abonament, dlatego jak zażyczę sobie Galaxy S4 to pewnie mi dadzą :)

Strefa czasowa: UTC + 1