Forum Telefonów

Forum miłośników telefonów komórkowych i smartfonów
Teraz jest 18 paź 2018, o 03:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2015, o 11:14 

Hej ! Mam pytanko do kobiet i mężczyzn . Czy ktoś stosował , kwas foliowy przed ciążą ? Czy jest on bardzo potrzebny , zastanawiam się nad suplementem ferti lady który ma już kwas foliowy i mam mieszane uczucia :) Może ktoś w praktyce stosował i miało to dobry wpływ na dziecko i płodność ? ps inne mamy na forach chwalą.

PostNapisane: 29 cze 2018, o 11:36 

Najlepiej idź do lekarza i jego zapytaj o to, co robić. Każdy ginekolog Ci to na pewno powie. Jeśli natomiast masz poważne problemy z zajściem w ciążę to możesz zastanowić się śmiało nad tym, aby zrobić sobie badania prenatalne kiedy już uda Ci się zajść. Poczytaj choćby o tym, czym jest amniopunkcja.

PostNapisane: 18 lip 2018, o 20:08 

Tak kwas foliowy powinno sie stosować już przed zajściem w ciążę. Kobieta powinna także wyleczyć wszystkie zęby. Zbadać krew czy nie ma anemii. Jeśli chodzi o mężczyznę może stosować produkt https://supramen.pl/ Zwiększa on objętość nasienia i ruchliwość plemników. Także starania o dziecko są bardziej efektywne.

PostNapisane: 9 sie 2018, o 10:21 

No ja nie wiem, nigdy nie rodziłem więc skąd mam wiedzieć. Przecież nie maa doświadczenia

PostNapisane: 2 wrz 2018, o 10:05 

Jeżeli chodzi o dziecko i zajście w ciąże to gdy już w nia zajdziesz musisz znac wiele zmian w ciele które mogą Cie spotkać jak np upławy w ciązy, nie zawsze zwiastują cos złego, wiec zanim zaczniesz się stresować to polecam Ci zapoznać się z tym artykułem na ten temat https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza- ... y-w-ciazy/ Jest to bardzo madry artykuł który powie Ci o wiekszości z możliwych powodów takich upławów. Warto się nim zainteresować aby nie stresować siebie i maleństwa bo to stres działa własnie najgorzej.

PostNapisane: 12 wrz 2018, o 15:33 

Starając się o dziecko warto zapoznać się z artykułem na temat upławów z pochwy, ponieważ nie wiem czy wiecie ale istnieją takie które są prawidlowe i nie ma się czym stresować http://uplawy.pl/wodniste-uplawy-prawid ... -z-pochwy/ To bardzo dobry portal na którym jest wiele takich ciekawych artykułów z których można się dowiedzieć naprawdę wielu interesujacych rzeczy. Naprawdę warto sie z tym zapoznać ponieważ dzięki temu będziesz mieć pojęcie co i jak oraz nie będziesz się stresować normalnymi rzeczami jakie mają prawo występować.

PostNapisane: 18 wrz 2018, o 16:59 

Na samym początku starań nie ma sie co przejmować niczym. Im bardziej myślicie o jakiś wspomagaczach, witaminach itp. tym bardziej komplikujecie sprawę. Podejdzie do tematu na luzie. Jak się uda to się uda. Dopiero gdy jakieś problemy będą wynikać przy staraniach się to wtedy możecie się takimi rzeczami interesować. My mieliśmy takie właśnie podejście do tematu i dzisiaj już kupujemy na https://nodik.pl/krzeselka-do-karmienia-c-51.html krzesełko do karmienia naszego dzidziusia. Udało się załatwić sprawę za pierwszym podejściem :)

Strefa czasowa: UTC + 1